• Обновено
PHM1 африкански guipure чипка вода растворлив хемиски чипка шупливи од африкански хемиски чипка вода растворлив tecido feltro свадба

PHM1 африкански guipure чипка вода растворлив хемиски чипка шупливи од африкански хемиски чипка вода растворлив tecido

DEN 2630.88

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Велур Ткаенина Тип:
Вез
Функција:
Дише
Nonwoven Техника:
Spunlace
Тип:
Нето Ткаенини
Ширина:
about 130 cm
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Бренд Име:
POLIS
Шема:
Сплотени
Техника:
Плетени
Стил:
Крстот
Плетени Тип:
Вез
Материјал:
Вез

Купувачи како што избираат