• Обновено
JEXXI Голема Промоција Домот Пурпурна Кристал Камен Накит Мода Фунта Сребро 925 Печат Жените Прст Прстени Бесплатен Превозот

JEXXI Голема Промоција Домот Пурпурна Кристал Камен Накит Мода Фунта Сребро 925 Печат Жените Прст Прстени Бесплатен

DEN 90.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Прстен Големина:
7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Повод:
Ангажирање
Метали Тип:
Никој
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
R15100
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
JEXXI
Површината Ширина:
1
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој

Купувачи како што избираат