• Обновено
3V CR2 CR15H270 850mAh литиум врз основа основно батеријата 10pcs

3V CR2 CR15H270 850mAh литиум врз основа основно батеријата 10pcs

DEN 503.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Номиналниот Напон:
3V
Номиналниот Капацитет:
850mAh
Број На Модел На:
cr2a
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Pkcell
Тип На Батерија:
LiMnO2
Големина:
15.6*27mm

Купувачи како што избираат