• Обновено
МОРЕ MEW Непал Метални Легури Цвеќиња Шарм Гроздобер Антички Сребрена Боја Pendant Конектор 19mm*5mm За Накит Одлуки 20 КОМПЈУТЕРИ

МОРЕ MEW Непал Метални Легури Цвеќиња Шарм Гроздобер Антички Сребрена Боја Pendant Конектор 19mm*5mm За Накит Одлуки

DEN 158.16

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
0inch
Број На Модел На:
698bz
Производ Карактеристики:
Антички Сребрен Цвеќиња Шарм
Објектот Ширина:
0inch
Бренд Име:
МОРЕ MEW
Објектот Дијаметар:
0inch
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Тежина:
0g
Објектот Висина:
0inch
Материјал:
Легура
Големина:
19mm*5mm

Купувачи како што избираат