• Обновено
ПРОДАЖБА 6-7mm Природни Бел Бисер & 8мм жолта мушка и 18mm жолта Pendant 17 ѓердан-ne5991 трговија на Големо/мало за Бесплатен превозот

ПРОДАЖБА 6-7mm Природни Бел Бисер & 8мм жолта мушка и 18mm жолта Pendant 17 ѓердан-ne5991 трговија на Големо/мало

DEN 338.88

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
nec5991
Бисер Форма:
Nearround
Синџир Тип:
Змија Синџир
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Бренд Име:
qingmos
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Ѓердан Тип:
Моќ Ѓердани
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
бисер
Pendant Големина:
18mm
Големина:
6-7mm
боја:
Бела
Обликот:
Круг
Материјал Тип:
слатководни бисер
Вториот Камен:
Jade
Главниот Камен:
бисер
Бисер Тип:
слатководни бисер
Ѓердани Тип:
Влакно & String Ѓердани
Должина:
17
Стил:
Романтични

Купувачи како што избираат