• Обновено
2014 Година Зимски Ментално Риболов Намамат Поставите 5 Парчиња Злато Жолта Pescaria Isca Вештачки Со Куки Pesca Риболов Справи Со Топла Продажба

2014 Година Зимски Ментално Риболов Намамат Поставите 5 Парчиња Злато Жолта Pescaria Isca Вештачки Со Куки Pesca Риболов

DEN 408.48

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
SeaKnight
Број На Модел На:
VI003
намамат мамки за риболов намамат:
намамат мамки за риболов намамат
боја:
како на слика
Место на Потекло:
Кина (Копно)
риболов намамат:
Добар квалитет
pescaria wobblers :
isca вештачки
Тежина:
12.5g
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат