• Обновено
Жешка Мода AB Боја Bicone 200Pcs/многу 6mm Фацетирани Кристално Стакло Монистра Bicone Капки Монистра за Накит Одлуки 5301(AE6)

Жешка Мода AB Боја Bicone 200Pcs/многу 6mm Фацетирани Кристално Стакло Монистра Bicone Капки Монистра за Накит Одлуки

DEN 128.64

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Објектот Дијаметар:
6mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
StreBelle
Материјал:
Стакло
Објектот Тежина:
Normal
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Број На Модел На:
Bicone
Објектот Форма:
Bicone
Боја на располагање:
20 бои за избор
Количина:
200 компјутери
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат