• Обновено
Надвор контрола Голема видите област 4 лак сензор Соларни Авто затемнување TIG МИГ ММА мелење заварување шлем/лицето маска/заварчик маска/заштитни очила

Надвор контрола Голема видите област 4 лак сензор Соларни Авто затемнување TIG МИГ ММА мелење заварување шлем/лицето

DEN 796.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Чувствителност:
променлива countrol+внатрешноста на вредноста
кертриџ големина:
133*114*10мм
Се Префрлат На Време:
1/10000s
Автоматско Затемнување:
Yes
Напојување:
литиум батерија+соларни ќелии(>5000 заварување часа)
Соларен Погон:
Yes
Шлем Материјал:
PP
Број На Модел На:
TX800BF-A00
Погледнете Област:
100*59.5 mm
Бренд Име:
TRUSOXIN
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Купувачи како што избираат