• Обновено
целосно покриени wholy опкружен килими посебен автомобил патосници за SkodaRapid водоотпорен носат-отпор теписи

целосно покриени wholy опкружен килими посебен автомобил патосници за SkodaRapid водоотпорен носат-отпор теписи

DEN 7368.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Матс & Теписи
Објектот Ширина:
55
Специјални Функции:
целосно покриени автомобил патосници
Објектот Висина:
25
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Патосници Тип:
Мат Кожа
Пополнување Материјал:
Природни Влакна
Објектот Тежина:
4.2
Материјал Тип:
вештачка кожа
Име На Модел:
речиси
Објектот Должина:
65
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Материјал Тип:
Pu
Налепница Сместување:
целосно покриени автомобил патосници
Автомобил Направи:
речиси
Вид На Налепница:
целосно покриени автомобил патосници

Купувачи како што избираат