• Обновено
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(30pcs/Многу)+Со Овој Прстен Кристал Keychain Прстен во Виолетова Боја Свадба&Булчински Туш Услуги

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(30pcs/Многу)+Со Овој Прстен Кристал Keychain Прстен во Виолетова Боја Свадба&Булчински Туш Услуги

DEN 599.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Повод:
Број На Модел На:
RWF-0020KC
Материјал:
метал+акрилик
Пакет:
Подарок кутија
Тип:
клучни синџир прстен
камен боја:
Виолетова
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Употреба:
Свадба фаворизира и партиски материјали
Име на производ:
keychain

Купувачи како што избираат