• Обновено
АНТИ Луксузни Облека Де Коктел Фустани 2018 Две Парчиња Tulle Vestidos Де Coctel Партија Фустани За Свадба Партија Исклучување На Рамо

АНТИ Луксузни Облека Де Коктел Фустани 2018 Две Парчиња Tulle Vestidos Де Coctel Партија Фустани За Свадба Партија

DEN 3240.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, Custom Size
Тип На Објект:
Коктел Фустани
Повод:
Коктел Забава
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Beading,Возбудува,Кристално
Моден Елемент:
сечење на врвот
Деколте:
Лажичка
Материјал:
Микрофибер,Акрилик,Полиестер,Ацетат
Број На Модел На:
HQY9581
Воз:
Никој
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Фустани Должина:
Колено-Должина
Бренд Име:
anti
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Ткаенина Тип:
tulle
is_customized:
Yes
Силуета:
А-Линија
Назад:
Патент
Преглед:
две парчиња

Купувачи како што избираат