• Обновено
Оригиналниот Екран на Допир Digitizer Собранието За Bmobile AX700 700 Гаранција за Квалитет Мобилен Телефон со екран на Допир Панел Слободни Алатки

Оригиналниот Екран на Допир Digitizer Собранието За Bmobile AX700 700 Гаранција за Квалитет Мобилен Телефон со

DEN 246.96

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Црна
Тип:
Екран На Допир
Бренд Име:
kdascreen
Екранот:
4.5
Број На Модел На:
За Bmobile AX700
Компатибилен Бренд:
За Bmobile
боја:
Црна
Големина На Екранот:
4.5 inch
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Фабрика цена:
Yes
QC:
тестирани еден по еден
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Олово Време:
1-3 дена
Производство Ситуација:
во парк

Купувачи како што избираат