• Обновено
Слободен Брод Оригинални 30pc 5 Патот сензор за следење на робот / следење модул / линија модул / робот додатоци

Слободен Брод Оригинални 30pc 5 Патот сензор за следење на робот / следење модул / линија модул / робот додатоци

DEN 3146.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Материјал:
Мешавина
is_customized:
Yes
Излез:
Аналогни Сензор
Број На Модел На:
5 Патот следење на сензор
Бренд Име:
custom-souring
Тип:
Biosensor
квалитет:
A
MOQ:
30

Купувачи како што избираат