• Обновено
Picatinny Weaver Железнички Продолжување 20мм до 11mm Dovetail Обемот Железнички Планината Адаптер Тактички Лов Додатоци Бесплатен Превозот

Picatinny Weaver Железнички Продолжување 20мм до 11mm Dovetail Обемот Железнички Планината Адаптер Тактички Лов Додатоци

DEN 119.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Aimfiree
Број На Модел На:
20мм до 11mm Picatinny Weaver Обемот Планината
Водич Тип:
обемот планината
боја:
Црна
Должина:
58mm

Купувачи како што избираат