• Обновено
7-40 Висок Квалитет На Златото Не 'Рѓосувачки Челик О Линк Синџир Лебди Locket Ѓердан Pendant Ѓердан Од Не' Рѓосувачки Челик Синџир

7-40 Висок Квалитет На Златото Не 'Рѓосувачки Челик О Линк Синџир Лебди Locket Ѓердан Pendant Ѓердан Од Не' Рѓосувачки

DEN 99.36

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Метална боја:
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
Никој
Pendant Големина:
не pendant
Материјал:
Никој
Место на Потекло:
Гуангжу,Guangdong, Кина (Копно)
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични
Должина:
7-40

Купувачи како што избираат