• Обновено
Бесплатен превозот Природни црвени камен Издлабени Будистички GuanYin амајлии црвено pendant Guan јин амајлии приврзоци мода накит

Бесплатен превозот Природни црвени камен Издлабени Будистички GuanYin амајлии црвено pendant Guan јин амајлии приврзоци

DEN 667.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
mm
Приврзоци Тип:
Solitaire
Обликотшема:
Слика
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
no
a:
добро,

Купувачи како што избираат