• Обновено
Трговија на големо и мало 19mm Цевка Апсорбери Силиконски Прстен одговара shuguang 12AX7 12AU7 12AT7 12BH7 EL84 10pcs за цевка amp бесплатен превозот

Трговија на големо и мало 19mm Цевка Апсорбери Силиконски Прстен одговара shuguang 12AX7 12AU7 12AT7 12BH7 EL84 10pcs

DEN 193.44

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Стандард:
Други
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Номинална Струја:
Никој
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Синхрони Исправање Технологија:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Број На Модел На:
10x19T
Заштита Од Преоптоварување:
No
Број на USB Порти:
Никој
Примена:
Станбени / Општа Намена
Номинална моќност:
Никој
Господар Префрлате:
No
Бренд Име:
Cayyi
Заземјување:
Не-Заземјување
Номинална Напон:
110-250V
Surge Protector:
No
Еден USB Max Излез:
Никој
USB Вкупна Моќност:
Никој
WIFI:
No
Места Број:
1
Тип:
цевка сокети
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Купувачи како што избираат