• Обновено
Најдобар квалитет висока прецизност алуминиум cnc обработка делови,цпу обработка алуминиумски делови од Професионални фабрика,

Најдобар квалитет висока прецизност алуминиум cnc обработка делови,цпу обработка алуминиумски делови од Професионални

DEN 3600.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
CNC обработка делови
Обработка метод:
CNC мелничката,цпу струг,метал печат
Опрема:
Толеранција:
Површински третман:
Цитат олово време:
24 часа
Пакување Детали:
Skype :
WhatsApp:
+8613649898902

Купувачи како што избираат