• Обновено
Безжичен далечински контрола switch RF НАИЗМЕНИЧЕН 220 V 10 1CH 2* Предавател 1* Еден Приемник. За да се префрлате .Latched Прилагодливи

Безжичен далечински контрола switch RF НАИЗМЕНИЧЕН 220 V 10 1CH 2* Предавател 1* Еден Приемник. За да се префрлате

DEN 321.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Канал:
1
Бренд Име:
ВЕК AOKE
Пакет:
No
Број На Модел На:
220V-1ch
Безжична Комуникација:
RF
Употреба:
Универзална
Фреквенција:
315mhz /433mhz

Купувачи како што избираат