• Обновено
Touareg Далечинскиот клуч 3button 434 Mhz HU66 300 959 753 АА за ФОЛКСВАГЕН флип копче kigoauto

Touareg Далечинскиот клуч 3button 434 Mhz HU66 300 959 753 АА за ФОЛКСВАГЕН флип копче kigoauto

DEN 811.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Далечински Управувач:
Без LCD Далечинска Контрола
Тип На Додаток:
Аларм За Повикување Мувла
Бренд Име:
KIGOAUTO
Тип:
Анти-Кражба Уред Еден Начин
Далечински Управуван:
Yes
Функција:
Далечинскиот Управувач За Да Го Отворите Багажникот Капаци & Делови
Профил:
Фреквенција:
FCC ID :
Копче:
3 Копче
време на испорака:
7 дена
Превозот Цена:
Бесплатен превозот
реден број:
1027-2
квалитет:
Висок
Пакет:
ПП торба,внатрешен кутија,картон

Купувачи како што избираат