• Обновено
Ново! 1 парче 5.75 Инчен Црна Проектор Daymaker 45W Hi/Низок Зрак LED Светлата За харли Дејвидсон

Ново! 1 парче 5.75 Инчен Црна Проектор Daymaker 45W Hi/Низок Зрак LED Светлата За харли Дејвидсон

DEN 959.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Сребрена Боја, Црна Боја
Тип На Објект:
Извори На Светло
Извор На Светлина:
LED
Лер Зрак Тип:
место
Температура На Боја:
6000K
Напон:
12V
Бренд Име:
ESYAUTO
Автомобил Марка:
за мотоцикли
Чип Собранието Тип:
CSP
Wattage:
45W
Автомобил модел:
за мотоцикли
Големина:
5.75 inch
моќност:
45w
Лумен:
Висок зрак(4000LM); Ниска зрак(2800LM)
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ТОЧКА SAE E9 Марка
Боја tempreature:
6500-7000k
Водоотпорен:
IP67
Материјал:
Алуминиум легура
Напон:
DC12-30V
Опрема:
за мотоцикли
Led Чип Производител:
Други

Купувачи како што избираат