• Обновено
2m 6.5 mm/3,5 мм L Приклучок за Слушалки Кабел За НОВИОТ HD414 HD420 HD430 HD650 HD600 HD580 LN005357

2m 6.5 mm/3,5 мм L Приклучок за Слушалки Кабел За НОВИОТ HD414 HD420 HD430 HD650 HD600 HD580 LN005357

DEN 501.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Пакет:
Yes
Бренд Име:
EachDIY
боја:
Црна
Големина:
Earphone cable
Тип На Објект:
Слушалка Кабли
Број На Модел На:
HD414 HD420 HD430 HD650 HD600 HD580

Купувачи како што избираат