• Обновено
500Pcs Транспарентен Бела Екранот Картички Во Накит Ознаки Виси Со Лепило 4.2x2.7cm(1 5/8x1 1/8)

500Pcs Транспарентен Бела Екранот Картички Во Накит Ознаки Виси Со Лепило 4.2x2.7cm(1 5/8x1 1/8)

DEN 397.44

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Дијаметар:
2.7cm
Производ Карактеристики:
Екранот На Картички
Објектот Висина:
4.2cm
Објектот Тежина:
100g
Број На Модел На:
N1799
Објектот Должина:
2.7cm
Материјал:
Пластични
Објектот Ширина:
2.7cm
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат