• Обновено
43mm керамички рамки sapphire cystal Види Случај одговара 2824 2836 8215 8205 ДВИЖЕЊЕ

43mm керамички рамки sapphire cystal Види Случај одговара 2824 2836 8215 8205 ДВИЖЕЊЕ

DEN 1320.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Dial Дијаметар:
44mm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Бренд Име:
Parnis
Случај Обликот:
Круг
Број На Модел На:
CA006
Случај Дебелина:
14mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
обложени стакло
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Затворач Тип:
Никој
Функција:
Никој
Пол:
Мажи
Движење:
Механичка Рака Правец
Стил:
бизнис
Бендот Должина:
22cm

Купувачи како што избираат