• Обновено
Висок квалитет на воздух за ладење WP-9 TIG факели главата факел,посебен тип 4M со DKJ10-25 конектор

Висок квалитет на воздух за ладење WP-9 TIG факели главата факел,посебен тип 4M со DKJ10-25 конектор

DEN 516.96

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Заварување Тип:
Tig Факелот
Бренд Име:
JINSLU
Заварување Капацитет:
180A
Тип:
заварување факелот
Број На Модел На:
WP-9
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат