• Обновено
НОВИ 12V 150A АЛТЕРНАТОР 0124615042 04852629AA 0131545802 A0131545802 ЗА CHRYSLER PT CRUISER 2.2 CRD

НОВИ 12V 150A АЛТЕРНАТОР 0124615042 04852629AA 0131545802 A0131545802 ЗА CHRYSLER PT CRUISER 2.2 CRD

DEN 4320.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Земја/Регион на Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
0124615042
Другиот Дел Број:
0124615042
Поставување на Возило:
моторот
Објектот Висина:
15
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Должина:
24
Специјални Функции:
алтернатор
Објектот Ширина:
18
Објектот Тежина:
6kg
Бренд Име:
HNROCK
Осветленост Дел Број:
0124615042
Напон:
12
ЗАСИЛУВАЧ:
150

Купувачи како што избираат