• Обновено
5M Само лепило Позадина се Тркалаат ПВЦ Водоотпорен Ѕид Хартија Мебел Винил Декоративни Филм Дрво Стил Дома Декор Стап

5M Само лепило Позадина се Тркалаат ПВЦ Водоотпорен Ѕид Хартија Мебел Винил Декоративни Филм Дрво Стил Дома Декор

DEN 942.72

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Димензии:
5m Х 60cm
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
Постелнината Соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Материјал:
Пластични
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Juyi
Тип:
Винил Позадини
Број На Модел На:
KLN-7025-2
Шема:
лен шема
Големина на:
60cm*5m
Употреба:
Ѕидот оркестарот, мебел, декор,кујна оркестарот,дома декор

Купувачи како што избираат