• Обновено
1200 метри Батерија и Водоотпорен Далечински електрични Куче шок Јака со Бип,Вибрации Електронски куче обука Јака

1200 метри Батерија и Водоотпорен Далечински електрични Куче шок Јака со Бип,Вибрации Електронски куче обука Јака

DEN 1775.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Приклучок Тип:
НИ приклучокот, ЕУ приклучок
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
Trainertec
Тип На Објект:
Обука Јаки
Број На Модел На:
DT1200V
Материјал:
Пластични
боја:
Црна +Гума заврши
Опсег на далечински управувач:
1200 метри
Функција:
Предупредување Tone+Вибрира+Статични Шок
Вибрира нивоа :
10
Шок нивоа:
10
Водоотпорен:
Да ,IP7
Гаранција:
2 години
Име:
1200yard Батерија и Водоотпорен Далечински Куче Јака
ако имате цел:
Ве молиме контактирајте не на e-mail yalu#trainertec.com
Пакување:
Подарок кутија

Купувачи како што избираат