• Обновено
Секс Машина со вибрации вибратори Автоматско Стигнале Транспорт пиштол со многу бесплатни дилдо играчки ЕУ АУ НИ Полначот секс производи

Секс Машина со вибрации вибратори Автоматско Стигнале Транспорт пиштол со многу бесплатни дилдо играчки ЕУ АУ НИ Полначот

DEN 3021.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Vibrators
Бренд Име:
HISMITH
Тип:
Лежеше на
Број На Модел На:
STOY0430
Големина:
36*13*15cm
Материјал:
Метал
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Тип На Објект:
Возрасни секс машина Пиштол
боја:
Црна и Розова
На текст:
100V-240V,50/60Hz
Излез:
DC9-24V,100-1000mA
Стандард Додаток:
1*Напојување 1*Plug 1*месо дилдо
Карактеристики:
Автоматско Стигнале Прилагодливи
ЕУ НИ велика БРИТАНИЈА АУ Plug опции :
Дискретна Пакување
Dropshipping Прифатливо:
9 КОМПЈУТЕРИ Слободни Приклучоци
Материјал:
PC TPE
Телескопски растојание:
околу 5cm

Купувачи како што избираат