• Обновено
Chmer CH459 Жица Доведе Тркало Пиедестал Носителот База на Пониски Машина Главата за WEDM-LS Жица Намали Машина Електрични Делови

Chmer CH459 Жица Доведе Тркало Пиедестал Носителот База на Пониски Машина Главата за WEDM-LS Жица Намали Машина Електрични

DEN 2280.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Состојба:
Нови
CNC или Не:
CNC
Број На Модел На:
CH459
Примена:
WEDM-Ниска Брзина машина за сечење жица
Потекло:
Кина

Купувачи како што избираат