• Обновено
4pcs Еко растворувач печатач мали мастило пумпа 100ml за Icontek Човековите Zhongye Crystaljet Бесконечност Леопард течни пумпа 3W

4pcs Еко растворувач печатач мали мастило пумпа 100ml за Icontek Човековите Zhongye Crystaljet Бесконечност Леопард

DEN 1248.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
SPI-мастило пумпа
Бренд Име:
TOPINKJET
Тип:
Други
Име на производ:
мастило пумпа
Погоден за:
за растворувач печатач
Точка име :
Мали мастило пумпа за растворувач печатач
1lot:
4pcs

Купувачи како што избираат