• Обновено
beibehang Големи Сопствена Позадина Бела Пеперутка Цвет Накит ТВ Ѕид Позадина Ѕид Декоративни

beibehang Големи Сопствена Позадина Бела Пеперутка Цвет Накит ТВ Ѕид Позадина Ѕид Декоративни

DEN 624.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен
Тип:
Хартиените Тапети
Број На Модел На:
123
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
huang:
16457481

Купувачи како што избираат