• Обновено
HSP 06003 Предниот Браник За 1/10 4WD РК Nitro Модел на Автомобил Кабриолет Камион 94106 94166

HSP 06003 Предниот Браник За 1/10 4WD РК Nitro Модел на Автомобил Кабриолет Камион 94106 94166

DEN 93.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
06003
За Возило Тип:
Автомобили
Бренд Име:
JYDCET
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Технички параметри:
KV1100
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Пластични
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
предниот браник
Надградба На Делови/Додатоци:
предниот браник
РК Делови и Accs:
предниот браник

Купувачи како што избираат