• Обновено
10pcs 15CM Pigtail коаксијален скокач кабел RG316 продолжување кабелот 6inch BNC женски орев bulkhead да мини UHF машки адаптер за полнач

10pcs 15CM Pigtail коаксијален скокач кабел RG316 продолжување кабелот 6inch BNC женски орев bulkhead да мини UHF

DEN 686.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
RG316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail Скокач НИЗОК ГУБЕЊЕ продолжување Кабел
Земјата Регион на Производство:
Шенжен Кина, Хонгконг
Врска Заштита:
Црна Топлина се Топи Намали Цевка Versafit или еквивалент
Конектор А:
МИНИ UHF машки(внатре завртка & центар е машко, pin)
Конектор Б:
BNC женски орев bulkhead (надвор завртка & центар е женски pin)
позлата:
Mountin:
Оперативен Фреквенција:
Должина:
15cm/6inch
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат