• Обновено
електрични восок рамен лист на машина за правење со различни ролери големина

електрични восок рамен лист на машина за правење со различни ролери големина

DEN 22080.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
450 алуминиумска легура, 450 нерѓосувачки челик, 310 алуминиумска легура, 310 од не ' рѓосувачки челик
сертификација:
CE
Напон (V):
6V
Број На Модел На:
bm серија
Капацитетот на Работа, Чаша (Чаша):
електрични восок рамен лист на машина
Моќност (W):
1w
Функција:
no
Додатоци:
no

Купувачи како што избираат