• Обновено
Ѓердан Прстени Накит Кутија Исклучителна Шминка Случај Козметички Накит Организатор Сад Накит Складирање Кутија Девојки Роденден Подарок

Ѓердан Прстени Накит Кутија Исклучителна Шминка Случај Козметички Накит Организатор Сад Накит Складирање Кутија Девојки

DEN 883.20
DEN 883.00 -0 %

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Стил:
Европа
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
changbvss
Број На Модел На:
eSNH181
Производот:
накит кутија
Материјал:
Дрво
Решетки Количина:
4-8
Обликот:
правоаголник
Спецификација:
about 19x28cm
Оптоварување:
0.5 КГ
Техника:
Велур
Капацитет:
накит
Употреба:
накит
Име:
Накит складирање кутија Кутија за Накит
боја:
Слика Бои
Големина:
about 19x28cm
Материјал:
Дрвени
број:
eSNH181
Се користи за :
Накит Кутија За Накит Организатор Случај

Купувачи како што избираат