• Обновено
нови оригинални Riko сензор отпор затегнувачка наведнуваат 90 степени штекер близина switch PSD0803-N

нови оригинални Riko сензор отпор затегнувачка наведнуваат 90 степени штекер близина switch PSD0803-N

DEN 645.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CCC
Карактеристики:
близината прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Близината Префрлате
Гаранција:
1
Број На Модел На:
PSD0803-N

Купувачи како што избираат