• Обновено
Cmbear Храна за бебиња Складирање чаша без BPA мултифункционален 4PCS 180ML/6OZ Мајчино Млеко Складирање Првенство Сет(промена на градите пумпа,шише)

Cmbear Храна за бебиња Складирање чаша без BPA мултифункционален 4PCS 180ML/6OZ Мајчино Млеко Складирање Првенство

DEN 342.48

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Материјал:
PP
Бренд Име:
Вистински Bubee
Материјал Функција:
bpa free
Број На Модел На:
ZRM-0703
Единица Брои:
4PCS/1 кутија
Капацитет:
180ML/6oz
Име на производ:
Cmbear Храна За Бебиња Складирање
боја:
Бела
Зачувај Возраст:
5
Употреба:
Складирање на мајчино млеко/млеко во прав/бонбони и СЛ

Купувачи како што избираат