• Обновено
Моден Накит од не ' Рѓосувачки челик срцето писмо Бог мајка со birthstone Шарм Pendant Ѓердан жените ознака Ѓердан Љубов Подароци

Моден Накит од не ' Рѓосувачки челик срцето писмо Бог мајка со birthstone Шарм Pendant Ѓердан жените ознака Ѓердан

DEN 47.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Главниот Камен Боја:
Камен боја 3, Камен боја 4, Камен боја 5, Камен во боја од 6, Камен боја 1, Камен боја 7, Камен боја 8, Камен боја 9, Камен боја 10, Камен боја 11, Камен бојата 2
Должина:
Gold color, Nature steel color
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
G2166-G2179
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
ILYSY
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Функција:
Порака Потсетник
Pendant Големина:
14*15mm
Пол:
Унисекс
Должина:
46cm

Купувачи како што избираат