• Обновено
Jemmin 2017 Нови Персоналните Апсорбирање На Шупливи Прстен Топла 925 Фунта Сребрен Накит Мода Небото Сино Оган Опал Прстен Сребрен Прстен

Jemmin 2017 Нови Персоналните Апсорбирање На Шупливи Прстен Топла 925 Фунта Сребрен Накит Мода Небото Сино Оган Опал

DEN 300.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
Jemmin
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Геометриски
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Prong поставување
Главниот Камен:
опал
Метал Печат:
925,Фунта
CertificateType:
Трета Страна Оценување
Стил:
Тренди
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
R33500

Купувачи како што избираат