• Обновено
D2082UK D2082 велика БРИТАНИЈА - ОРИГИНАЛНИ ТРАНЗИСТОРСКИ

D2082UK D2082 велика БРИТАНИЈА - ОРИГИНАЛНИ ТРАНЗИСТОРСКИ

DEN 900.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Пакет Тип:
Surface Mount
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
D2082UK
Бренд Име:
Hyncdz
Состојба:
Нови
Тип:
транзисторски

Купувачи како што избираат