• Обновено
Бесплатен Превозот 20pcs/многу RTD2482D-ГР RTD2482D RTD2482 QFP-128 % Нови оригинални IC

Бесплатен Превозот 20pcs/многу RTD2482D-ГР RTD2482D RTD2482 QFP-128 % Нови оригинални IC

DEN 1002.72

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
SZHCKJ
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Примена:
компјутер
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
RTD2482D-ГР
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат