• Обновено
D-SUB DB25 Двојно Женски Насловот Збег Одбор, Терминал Блок, Конекторот.

D-SUB DB25 Двојно Женски Насловот Збег Одбор, Терминал Блок, Конекторот.

DEN 551.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
DB-25FF-B2-1
Број на Контакти:
1 - 10
Тип:
Енергија Дистрибуција
is_customized:
Yes
Диригент Големина:
11 - 20 AWG

Купувачи како што избираат