• Обновено
Нови AC220V 10A 1CH RF Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем 2*Ултра - тенок Предавателот со Приемник За Светилка Прозорец гаражни врати

Нови AC220V 10A 1CH RF Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем 2*Ултра - тенок Предавателот со Приемник За Светилка

DEN 322.32

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
315MHz, 433MHz
Тип На Објект:
Прекинувачи
Број На Модел На:
SKU7433
Бренд Име:
MITI
Гаранција:
1
Далечински Растојание:
20-200m
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Материјал:
Пластични
Карактеристики:
AC220V
Канал:
1
Фреквенција:
315/433MHZ
Температурата На Работа:
-10'C~+60'C
Тип На:
interruptor
тип б:
Копчето Се Префрлите
Употреба:
Универзална

Купувачи како што избираат