• Обновено
Abaiwai Автомобил Стајлинг За Мицубиши Outlander 2017 Abs Хром Пред+Задни Магла Светлина Светилка Опфаќа Трим Рамки Рамка Декорација

Abaiwai Автомобил Стајлинг За Мицубиши Outlander 2017 Abs Хром Пред+Задни Магла Светлина Светилка Опфаќа Трим

DEN 479.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
Објектот Висина:
0.2cm
Објектот Дијаметар:
10cm
Вид На Налепница:
Автомобил Светла
Име На Модел:
правец на ветер
Модел:
Други
Налепница Сместување:
глава
is_customized:
Yes
Објектот Ширина:
18cm
Тип:
Други 3D Налепница
Бренд Име:
ABAIWAI
Материјал Тип:
ABS
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Објектот Должина:
40cm
категорија:
Декорација
Предмет Тип:
Хром Стил
Применливи Модели:
За Мицубиши Outlander
Количина:
2 или 4pcs/set
Автомобил модел:
2014 2015 2016 2017

Купувачи како што избираат