• Обновено
YESSUN За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Tiguan / Touareg 2011~2014 / Автомобил Rear View Camera / Night Vision + Обратна Паркинг Камера

YESSUN За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Tiguan / Touareg 2011~2014 / Автомобил Rear View Camera / Night Vision + Обратна Паркинг

DEN 1104.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Алармот Тип:
Возилото Копија Камери,Додатоци
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Жица или Безжично:
Жица
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
YESSUN
Должина на Видео Кабел:
6M
Школка Материјал:
Пластични

Купувачи како што избираат