• Обновено
Модерната Прозорец Завеса Дневна Соба за Романтична 3D Завеси За Прозорецот за Декорација HD Убава боја на Цвет 3D Затемнување Завеса

Модерната Прозорец Завеса Дневна Соба за Романтична 3D Завеси За Прозорецот за Декорација HD Убава боја на Цвет 3D

DEN 2880.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
wide300cm high270cm, wide203cm high241cm, wide264cm high213cm, wide360cm high269cm, wide203cm high160cm, wide264cm high160cm, wide203cm high213cm, wide350cm high250cm, wide380cm high260cm, wide420cm high270cm, wide510cm high260cm, wide264cm high241cm, wide360cm high250cm, wide600cm high270cm, wide170cm high240cm, wide376cm high213cm, wide140cm high142cm, wide250cm high230cm, wide270cm high175cm, wide180cm high220cm, wide220cm high180cm, wide240cm high270cm, wide264cm high270cm, Custom size
Обработка:
кука
Стил:
Модерна
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Инсталација Тип:
Вграден-во
Материјал:
Полиестер / Памук
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Тип:
Завесата
Шаблон Тип:
Флорални
Локација:
дневна соба
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Функција:
Blackout
Број На Модел На:
2017100A72
Шема:
Печатени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Техника:
Плетени
Употреба:
Ресторан
Формат:
Куките
Делокруг на примена:
Дневна соба ,Спална соба,кујна , туш, врата, прозорец ...
Стил:
Модерна ,Класични,Земја,За Деца,Европската

Купувачи како што избираат