• Обновено
100pcs/Многу 30*150mm Големи Кристал Raindrop Лустерот Призми Виси Призмата Капки Приврзоци Зелена Боја

100pcs/Многу 30*150mm Големи Кристал Raindrop Лустерот Призми Виси Призмата Капки Приврзоци Зелена Боја

DEN 7893.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Должина:
150mm
Број На Модел На:
призмата 150
Ширина:
30mm
Дијаметар:
30мм
Висина:
150mm
Име:
кристал призмата пад
боја:
Зелена

Купувачи како што избираат