• Обновено
Фабрика Продавница германски стил Браун Карбонски Влакна 4/4 Двоен Бас Лак Бела коњски влакна Fisheye Inlayed Абонос Жаба w/ Обоени Школка

Фабрика Продавница германски стил Браун Карбонски Влакна 4/4 Двоен Бас Лак Бела коњски влакна Fisheye Inlayed Абонос

DEN 2760.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Употреба:
Бас Виолина Употреба
Број На Модел На:
SZ-DB02
Големина:
4/4
Стап:
Браун карбонски влакна
лак за коса:
Бела коњски влакна
жаба:
Fisheye inlayed абонос жаба w/ обоени школка
украс:
Calfskin & Сребрена завиткани

Купувачи како што избираат