• Обновено
Бесплатен Превозот 12mm*30m Црна Крик Јаже,Синтетички Јаже,Спектри Крик Кабел,Off Road Јаже,Kevlar Јаже

Бесплатен Превозот 12mm*30m Црна Крик Јаже,Синтетички Јаже,Спектри Крик Кабел,Off Road Јаже,Kevlar Јаже

DEN 3792.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Влечење Јажиња
Објектот Тежина:
3.8kg
Име На Модел:
12mm
Објектот Должина:
30m
Бренд Име:
ЛИЦЕТО НАПРЕД СОНЦЕТО
Материјал Тип:
спектри,UHMWPE

Купувачи како што избираат